Версія для друку

Підводимо підсумки агроподії - AGRO-2019!

Українські гумати підводять підсумки агроподії AGRO-2019 Українські гумати підводять підсумки агроподії AGRO-2019

Одна з найбільших виставкових подій 2019 року в агрогалузі завершилася!

Наша команда насичена емоціями, приємною втомою, великою кількістю нових контактів та традиційними зустрічами з постійними партнерами та друзями!
Яскраві та приємні враження переповнюють, адже: гарячі та сонячні дні, перспективні та багатообіцяючі зустрічі, продуктивні та приємні переговори і це все ЛИШЕ за 4 ДНІ ВИСТАВКИ!!!

agro 2019 ukrainski humates


Ми щиро ДЯКУЮЄМО кожному відвідувачу нашого стенду, нам було неймовірно приємно! ДЯКУЮЄМО більше 1500 учасникам та організаторам АГРО-2019, які допомогли створити атмосферу свята, роботи та відпочинку в одному заході!

ДЯКУЄМО за ще один диплом та нагороду, за підписані контракти, укладені домовленості та напрацьовані контакти для подальшої співпраці!

Ми певні, що кожен відвідувач нашого стенду був задоволений та отримав нові знання щодо новинок, особливостей та переваг продукції УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ, наситився приємними емоціями, несподіванками та гарним настроєм, адже ми з відкритим серцем та позитивом зустрічали кожного з ВАС!

ukrainian humates agro 2019


Наразі, продовжуємо працювати, щоб і далі забезпечити кожного аграрія професійним рішенням для органічного росту - органічними препаратами ТМ «Українські гумати»!
Готуємося до нових зустрічей! Чекайте анонсів!

Ваші "УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ"