Оцініть матеріал!
(23 голосів)
Товариство з обмеженою відповідальністю "Українські гумати" вітчизняний виробник та розробник високоефективних органічних добрив та стимуляторів росту. ТОВ "Українські гумати" виробляє першокласні препарати для с/г підприємств, які прагнуть підвищити врожайність, отримавши при цьому екологічно чисту продукцію.

about the company 2

Завдяки ефективним товарам компанії та розвиненій дистриб'юторській мережі товари підприємства широко представлені на українському ринку та завоювали прихильність багатьох аграріїв с/г угідь та великих аграрних підприємств.
Основним товаром в портфелі компанії є органічне добриво (органічний стимулятор росту, антистресант) з однойменною назвою ТМ "Українські гумати".
 
Основні фактори успіху ТОВ "Українські гумати":
Оцініть матеріал!
(15 голосів)
Компанія ТОВ "Українські гумати" у своїй діяльності націлена на те, щоб аграрні підприємства України досягали високих показників врожайності "свідомими" шляхами! На перше місце в своїй діяльності ставили виробництво екологічно чистої продукції, а тим самим - споживача, якість його харчування та його здоров’я.
Misson
Оцініть матеріал!
(16 голосів)
Компанія "Українські гумати" прагне стати провідним виробником українських добрив в Україні та країнах близького зарубіжжя, демонструючи при цьому стійке зростання та прибуток, незалежно від фази економічних циклів.

strategy

Основні цілі компанії ТОВ "Українські гумати" полягають в тому, щоб забезпечити сільськогосподарські підприємства якісним та органічним добривом (стимулятором росту) - гуматом калію торгової марки "Українські гумати" для відновлення родючості ґрунту, збільшення врожайності та отримання екологічно чистої продукції.
Оцініть матеріал!
(16 голосів)
Органічні добрива "Українські гумати" ефективні для вирощування всіх с/г культур в різних регіонах не залежно від технологій, що застосовуються. Підприємство ТОВ "Українські гумати" постійно працює більше ніж з 150 аграрними підприємствами України, забезпечуючи останнім максимальну врожайність з кожного гектару землі обробленого гуматом калію торгової марки "Українські гумати".

Без имени 3

Оцініть матеріал!
(18 голосів)
Підприємство ТОВ "Українські гумати" - це в першу чергу сильна команда професіоналів з різних напрямків бізнесу. Тому кар'єра в нашій компанії - це досвід випробувати себе в різних сферах діяльності, зміцнити свій багаж знань та умінь, бути задіяним та причетним до підтримки здоров'я української нації шляхом виробництва органічних добрив для вирощування корисних та смачних продуктів.

career

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>