Стратегія

Компанія "Українські гумати" прагне стати провідним виробником українських добрив в Україні та країнах близького зарубіжжя, демонструючи при цьому стійке зростання та прибуток, незалежно від фази економічних циклів.

strategy

Основні цілі компанії ТОВ "Українські гумати" полягають в тому, щоб забезпечити сільськогосподарські підприємства якісним та органічним добривом (стимулятором росту) - гуматом калію торгової марки "Українські гумати" для відновлення родючості ґрунту, збільшення врожайності та отримання екологічно чистої продукції.

Компанія, для підтримки стабільно високих показників якості та ефективності препаратів ТМ "Українські гумати", спирається на польові та наукові дослідження Державного підприємства Дослідне господарство «ТУЧИНСЬКЕ» Рівненської сільськогосподарської дослідної станції Української академії аграрних наук.

Основна ціль ТОВ "Українські гумати" полягає в тому, щоб закріпити провідні позиції в Україні та завоювати міжнародне визнання завдяки відповідності принципам ведення бізнесу. 

Поточна робота компанії направлена на:

постійне вдосконалення показників виробничо-технічних параметрів та споживчих властивостей гуматів калію
підвищення репутації підприємства "Українські гумати" за рахунок

     1) безперебійної роботи - надійні постачальники виробничої сировини та великі потужності підприємства,
     2) своєчасним поставкам - постійні товарні запаси гуматів калію ТМ "Українські гумати"

об'єднання принципів соціально- та екологічно відповідального бізнесу

Стратегічне бачення підприємства ТОВ "Українські гумати" втілюється в таких ключових цілях та задачах:

ok3Зміцнити позиції на стратегічних ринках за рахунок збільшення обсягів продаж органічних добрив ТМ "Українські гумати" на внутрішньому та міжнародному ринках.

ok3Набути статусу пріоритетного постачальника органічних добрив для підтримки довгострокових відносин з ключовими підприємствами-споживачами. Ця мета передбачає не лише розвиток виробництва, продажу та ціноутворення, а й інвестування значних коштів у навчання  персоналу, розвиток бізнес-процесів і створення стратегічної цінності для наших клієнтів.

ok3Розширити дистрибуцію органічних добрив на національному ринку та охопити всю територію України.

ok3Підвищити обізнаність про продукцію під торговою маркою "Українські гумати" серед  споживачів.

ok3Збільшити лояльність клієнтів, запропонувавши нові продукти, поряд з постійним покращенням показників якості продукції та адаптації до потреб клієнтів.

ok3Подальше зростання на ринку українських добрив за допомогою посилення конкурентних позицій та збільшення потужностей підприємства.

ok3Збільшити та диверсифікувати сировинну базу, а також продовжити роботу над підвищенням ефективності логістики від поставок сировини до відвантаження готової продукції, включаючи залізничну і автомобільну логістику.

ok3Впровадження найкращих практик управління, заснованих на єдиному баченні стратегічних цілей, цінностях та культурі українського суспільства.

ok3Наша команда прагне до досягнення світового рівня ефективності на всіх рівнях організації. Це завдання передбачає фундаментальний розвиток культури організації в напрямку впровадження культури безперервних поліпшень, заснованої на філософії бережливого виробництва.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>