Технології

Технології

Технологічні норми застосування органічних добрив з комплексом мінералів на основі гумінової та фульвової кислоти ТМ "Українські гумати" основується на затверджених технічних умовах - ТУУ20.1-2163411174-001:2013.

Препарат гумат калію застосовується у вигляді робочого розчину різної концентрації (за вмістом гумінових та фульвових речовин), який готується шляхом розбавлення вихідного концентрату самостійно або в бакових сумішах.

Обробка рослин органічним добривом однаково ефективно проводиться як по листу, так і методом поливу в крапельному зрошенні.

У вигляді робочого розчину гумат калію ТМ "Українські гумати" застосовують:

Для обробки насіння через протравочну машину
Обприскування рослин у вегетаційний період обприскувачем
Внесення в ґрунт гумату калію при культивації або спеціалізованою технікою

Методи застосування гумату калію ТМ "Українські гумати":

sunДля відкритого ґрунту:
Методом обприскування, за допомогою спеціалізованої техніки та авіації.

diya zzrДля закритого ґрунту:
Методом проточної гідропоніки, крапельного поливу, поверхневого поливу, дощування та обприскування.
 
endПіслязбиральний обробіток ґрунту:
Післязбиральний обробіток ґрунту проводиться обприскувачем безпосередньо перед культивацією з розрахунку 0,4 літра препарату ТМ "Українські гумати" на 1 га. Витрати робочого розчину 200-300 л/га (в залежності від типу обприскувача).

Оцініть матеріал!
(30 голосів)
Пшениця, жито, овес, просо, ...
Технологія обробітку гуматом калію ТМ Українські гумати соняшника
Для обробки зернових колосових культур розчином гумату калію на основі солей гумінових та фульвових кислот ТМ «Українські гумати» необхідно притримуватись наступних рекомендацій.
Оцініть матеріал!
(23 голосів)
Технологічна схема обробки кукурудзи органічним гуматом калію ТМ Українські гуматиТехнологічна схема обробки кукурудзи органічним гуматом калію ТМ "Українські гумати" розроблена з урахуванням основних переваг препарату: великого вмісту гумінової та унікальної фульвової кислоти, а також комплексу мікроелементів.
Оцініть матеріал!
(22 голосів)
Технологія обробітку гуматом калію ТМ Українські гумат" соняшника
Ефективність застосування гумату калію при вирощуванні соняшнику, як і інших культур, неодноразово доведена на практиці. Технологія обробітку гуматом калію ТМ "Українські гумати" соняшника підвищує врожайність та збільшує маслянистість цієї культури.
Оцініть матеріал!
(23 голосів)
Застосування органічного добрива гумату калію ТМ Українські гумати для вирощування гречки
Застосування органічного добрива гумату калію ТМ "Українські гумати" для вирощування гречки покращує метаболізм та мінеральне харчування рослин, прискорює розвиток та зростання, допомагає досягти стабільно високої врожайності та відмінної якості гречки.
Оцініть матеріал!
(19 голосів)
Ріпак озимий та ярий
Схема застосування добрива гумат калію ТМ Українські гумати для вирощування ріпаку
Схема застосування добрива  гумат калію ТМ "Українські гумати", який має властивості органічного стимулятору росту, антистресанта та комплексного універсального добрива, при вирощуванні озимого та ярого ріпаку має наступні особливості.
Оцініть матеріал!
(23 голосів)
Технологія застосування органічного добрива гумату калію ТМ Українські гумати для вирощування картопліВідпрацьована технологія застосування органічного добрива гумату калію ТМ "Українські гумати" неодноразово зарекомендувала себе на практиці. Прибавка врожаю при обробці бульб та рослин картоплі гуміновими добривами в багато разів перевищує витрати на препарати.
Оцініть матеріал!
(20 голосів)
Цукровий буряк, льон, люцерна, технічна конопля, вико-вівсяна суміш, ...
Технологічна схема обробки зернобобових культур гуматом калію ТМ Українські гумати
Застосування органічних добрив, а саме гумату калію ТМ "Українські гумати", для підвищення якісних та кількісних показників врожаю є одним зі шляхів в процесі інтенсифікації землеробства.
Оцініть матеріал!
(24 голосів)
Соя, горох, конюшина, ...Технологічна схема обробки зернобобових культур гуматом калію ТМ Українські гумати
Технологічна схема обробки зернобобових культур розроблена для сої, гороху та конюшини. Особливості застосування препарату ТМ "Українські гумати" на основі гумату калію та фульвату калію гарантовано забезпечать підвищення врожайності зернобобових культур.
Оцініть матеріал!
(22 голосів)
Помідори, баклажани, кабачки, патисони, огірки, капуста, цибуля, морква, редиска, кавуни, дині
Застосування гумату калію ТМ Українські гумати при вирощуванні овочевих і баштанних культур
Застосування гумату калію ТМ "Українські гумати" при вирощуванні овочевих і баштанних культур за вказаною технологіє дає найбільший економічний ефект.
Оцініть матеріал!
(23 голосів)
Яблуня, груша, вишня, слива, айва, персик, абрикос, виноград, цитрусові ...
apple gumaty
Найбільший економічний ефект дає препарат гумат калію ТМ "Українські гумати" при застосуваннях його в фазах обробки до цвітіння, після цвітіння та під час дозрівання плодів та обов'язково зважаючи на особливості обробітку препаратом рослин.
Оцініть матеріал!
(20 голосів)
Обробка винограду гуматом калію ТМ Українські гуматиОрганічне добриво гумат калію ТМ "Українські гумати" - це високоефективний препарат для вирощування винограду, що гарантовано забезпечить збільшення врожаю. Завдяки основним діючим компонентам: гумату калію, фульвату калію та комплексу мінеральних речовин, цей гуміновий препарат виступає органо-мінеральним добривом з фунгіцидною активністю, стимулятором росту та антистресантом.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>