Місія

Компанія ТОВ "Українські гумати" у своїй діяльності націлена на те, щоб аграрні підприємства України досягали високих показників врожайності "свідомими" шляхами! На перше місце в своїй діяльності ставили виробництво екологічно чистої продукції, а тим самим - споживача, якість його харчування та його здоров’я.
Misson

Органічним рішення росту свідомих виробників є вітчизняні "Українські гумати".

Органічні добрива (стимулятори росту), а саме, ТМ "Українські гумати", дозволяють отримати аналогічний, а по деяким культурам більший, економічний ефект та виростити при цьому екологічно чисту та безпечну продукцію.

Для забезпечення українських аграріїв органічними добривами (стимуляторами росту) високої якості, для підвищення врожайності та одержання екологічно чистої продукції і було створено підприємство ТОВ "Українські гумати".


Місія компанії "Українські гумати" звучить так:

mission
«На основі передових досягнень науки та технологій забезпечити с/г підприємства органічними добривами високої якості з метою підвищення врожайності, збільшення рентабельності та одержання екологічно чистої продукції.»

 

Тобто, діяльність компанії полягає у забезпеченні кожного сільськогосподарського підприємства якісним, доступним та першокласним органічним добривом – стимулятором росту – гуматом калію ТМ "Українські гумати", виправдовуючи та перевершуючи очікування аграріїв, і залишаючись при цьому стійким лідером у своєму сегменті.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>