Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю "Українські гумати" вітчизняний виробник та розробник високоефективних органічних добрив та стимуляторів росту. ТОВ "Українські гумати" виробляє першокласні препарати для с/г підприємств, які прагнуть підвищити врожайність, отримавши при цьому екологічно чисту продукцію.

about the company 2

Завдяки ефективним товарам компанії та розвиненій дистриб'юторській мережі товари підприємства широко представлені на українському ринку та завоювали прихильність багатьох аграріїв с/г угідь та великих аграрних підприємств.
Основним товаром в портфелі компанії є органічне добриво (органічний стимулятор росту, антистресант) з однойменною назвою ТМ "Українські гумати".
 
Основні фактори успіху ТОВ "Українські гумати":

proizvodstvoСучасне виробництво українських гуматів

Виробничі потужності компанії "Українські гумати" розташовані в благодатній територіальній зоні з точки зору сировинних запасів бурого вугілля та глибинного торфу, як основи для виробництва органічних добрив.

Сучасні технологічні лінії по виробництву гуматів мають високі показники продуктивності та дозволяють фасувати продукцію у 1л, 5л, 10л та 20л упаковки (Дізнатись більше про органічні добрива "Українські гумати" >>>).

 

control kachestva Контроль якості на кожному етапі виробничого процесу

Систематичний аудит за процесом виробництва органічних добрив "Українські гумати", постійний контроль за якістю виготовлення та перевірка ефективності препарату шляхом емпіричних, польових та наукових досліджень дозволяють отримати висококласний дієвий товар, що відновлює родючість ґрунту та забезпечує 150% врожайності!

 

efektuvnist produkty

 Висока ефективність продукту

За рахунок використання передового досвіду науки та практики маємо високоякісний продукт - органічне добриво гумат калію ТМ "Українські гумати", ефективність якого підтверджена на практиці.

Дізнатися більше про переваги препарату Українські гумати >>>

 

ТОВ "Українські гумати" - органічне рішення росту!

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>