Нове Зернятко 2019: як все було!

20-21 червня 2019 року відбувся міжнародний форум аграрних інновацій НОВЕ ЗЕРНЯТКО 2019!

Село Настасів Тернопільського р-ну Тернопільської обл. зібрало більше 100 компаній-учасників, які представили свої продукти, їх особливості та технології внесення/ застосування.

Всього на цих днях поля побувало більше 4000 агрономів, вчених, спеціалістів у сільськогосподарській галузі, представників дистриб’юторських компаній та інших гостей.
Участь в Агрофорумі Нове Зернятко НАСТАСІВ-2019 вже четвертий рік поспіль прийняла компанія УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ, спеціалісти якої представили органічні препарати під однойменною торговою маркою.

Нове Зернятко 2019 Українські гумати Нове Зернятко Українські гумати Настасів Українські гумати

Продовж двох днів форуму Нове Зернятко 2019 колектив Українських гуматів, як першопрохідці даного форуму, вітали своїх постійних клієнтів та відвідувачів. Адже вже 4-ий рік поспіль клієнти Українських гуматів з західних областей України мають змогу зустрітися для обміну досвідом, для ділових переговорів, подовження контрактів та мають можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері.

Компанія Українські гумати представила увазі всіх учасників Міжнародного Форуму органічні добрива з комплексом 5-ти діючих речовин: гумінових, фульвових, карбонових кислот, амінокислот та мікроелементів, що застосовуються для стимулювання росту та підвищення врожайності озимої та ярої пшениці, озимого та ярого рапсу та ячменю, кукурудзи, цукрового буряка тощо. 

Українські гумати Нове Зернятко Українські гумати Агрофорум Нове Зернятко Українські гумати Нове Зернятко 2019

Були наглядно представлені результати застосування органічних добрив УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ в різних господарствах по всій території України. Всі препарати компанії показують високу ефективність, як по приросту врожаю, так і по підвищенню якісних характеристик (приріст МТЗ, класності зерна тощо), що відмітили всі агрономи-гості.

Щиро дякуємо всім організаторам форуму НОВЕ ЗЕРНЯТКО за високий рівень організації та гостинний прийом. А гостям бажаємо щедрих врожаїв та раді новим зустрічам.

За всіма питаннями та консультаціями звертайтесь за номерами
067 000-11-58
050 928-40-34
Або залишайте заявку та ми з Вами зв’яжемося - www.ukrgumat.com.ua/partneram

З повагою,
Ваші УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>