УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ на Дні соєвого поля на Вінниччині

День соєвого поля на Вінниччині!

Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» організували в с. Кушелівка, Вінницької області День соєвого поля. Подія відбулася 12 вересня 2019 року на базі дослідних полей ASTARTA Select.

Українські гумати на Дні соєвого поля 2019 на ВінничиніНа Дні поля були представлені 60 основних сортів не-ГМ (не генномеодифікованої) сої різної стиглості. Всі учасники мали змогу оглянути демо-поля з соєю та оцінити їх перспективність та потенціал. Крім того, були представлені до обговорення ефективні та прогресивні технології вирощування не-ГМ сої, цукрового буряка, соняшника та кукурудзи. Значну увагу було приділено препаратам, які застосовувалися на демо-ділянках для вирощування не-ГМ культур.

Компанія "Українські гумати" була чи не єдиним представником органічних добрив. Адже препарат Professional на основі солей гумінових, фульвових та карбонових кислот з амінокислотами та мікроелементами є високотехнологічним препаратом та незамінним в новітніх технологіях вирощування с/г культур, зокрема сої.

Компанія представляла продукцію торгівельної марки "Українські гумати" разом з офіційним дистриб’ютором Торговим домом "Лемберг".
УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ вдячні всім відвідувачам! Завжди раді новим знайомствам!

Ваші "УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ"

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>