Українські Гумати Вітають З Днем Захисника України

Вже традиційно 14 жовтня українці відзначають три свята - День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва.

В цей день українці вшановують пам'ять, мужність та героїзм справжніх патріотів, захисників незалежності України та згадують всіх, хто захищав нашу державу впродовж її довгої історії, та продовжує це робити й до сьогоднішнього дня. В цей день лунають звідусіль вітання мужніх захисників та захисниць зі святом та всі християни України відчувають у цей день святу благодать та духовну підтримку Святої Покрови.

В це світле свято колектив компанії УКРАЇНЬКІ ГУМАТИ також вітає усіх захисників України та українського народу! Нехай Ваша мужність та сила черпається з любові, підтримка рідних стає потужним джерелом енергії та розвитку, а сім’я завжди є надійним тилом! Родинного щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії Вам та Вашим сім’ям!

Мирного усім нам неба над головою!

Зробимо разом Україну сильною та незалежною!
З повагою, Ваші УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>