Збільшення врожаю гуматом калію

Результат застосування гумату калію, як ефективного стимулятора росту був визнаний понад 50 років тому. На даний час вже не піддається сумнівам зв’язок між підвищенням урожайності культури та застосуванням гумату калію. Аграрні господарства країн Америки, Європи та Австралії застосовують гумінові добрива, підтверджуючи їх ефективність та екологічність.

Забезпечити максимальний ріст врожаю можливо лише за умови застосування гуміновмісних добрив на всіх етапах розвитку рослини.

Розглянемо результати застосування таких добрив на прикладі добрива органічного «Українські гумати».

 

■ Обробка насіннєвого матеріалу гуматом калію

При обробці посівного матеріалу добривом з солями гумінових, фульвових та дикарбонових кислот збільшується енергія проростання, а отже скорочується час сходів та зростає відсоток проростання зерна. Таким чином із застосуванням органічного добрива «Українські гумати» Ви збережете дорогоцінний час, отримаєте більшу польову схожість та сильні паростки, що вже на першому етапі забезпечує підвищення врожайності.

Ефективним також є живцеве та кореневе замочування саджанців, адже забезпечує ріст відсотку приживлюваності. Коренева система в оброблених живців починає швидше наростати та стає більш розгалуженою. Обробка органічним добривом «Українські гумати» робить майбутню рослину більш стійкою до стресів та здатною принести більший урожай.


 

■ Застосування гумату калію по вегетації рослин збільшує врожайність культур

Використання препарату на перших етапах вегетації забезпечує розвиток кореневої системи рослин, що забезпечить доступ до вологи з глибоких ґрунтових шарів. До того ж після обробки гуматом калію в рослин полегшується дихання з можливістю отримання вологи з повітря.

Підживлення препаратом дорослих рослин стимулює розвиток (галуження) рослин та збільшує активність цвітіння, що сприяє кількісному збільшенню врожаю. Стимулювання ж розвитку кореневої системи та полегшення живлення оброблених рослини з подовженням періоду плодоношення забезпечує ріст якісних показників врожаю. Також в плодах зменшується вміст нітратів.


 

Солі гумінових та фульвових кислот органічного добрива «Українські гумати» пришвидшують відновлення після стресу

Весною рослини часто гальмують в рості та розвитку з причини несприятливих умов. До таких можна віднести:
→    різкі перепади температур (вночі похолодання/заморозки, вдень тепло);
→    недостатність/перенасичення вологи (засуха, довготривалі дощі);
→    нестача кисню в період затяжних злив;
→    градобій.

Також негативно вплинути на розвиток рослин може надлишкове внесення пестицидів.

Вплив таких негативних факторів призводить до ослаблення кореневої системи рослина і до зниження її функціональності, що спричиняє голодування рослин через брак поживних речовин.

Наслідком таких процесів стає:
→    зниження швидкості росту рослин;
→    погіршення рівня схожості посівів;
→    зміна кольору та форми (деформація) вегетативної частини рослини;
→    ріст ризику захворювань.

Наслідком такого голодання є втрата рівня врожайності. Для зниження негативного впливу факторів стресу, необхідно застосовувати добрива з гуміновими речовинами (гумат калію). Такі препарати чинять системний вплив на рослину, забезпечуючи їй підтримку при несприятливих умовах клімату.


 

■ Застосування гумату калію для деструкції стерні

Гумат калію покращує загальний стан ґрунту, деструкція стерні з допомогою гуматів збагачує ґрунт мікроорганізмами, що забезпечує постійне підвищення родючості ґрунтів, що забезпечить підвищення врожайності наступного року.


 

Добриво органічне «Українські гумати» - органічне рішення росту Вашого врожаю!

 ▼Отримайте безкоштовну консультацію▼

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>