Чому саме рідкий гумат калію

Серед аграріїв є багато прихильників як мінеральних, так і органічних добрив. Проте найновітніші дослідження у більшості випадків підтверджують, що органічні добрива є більш корисніші для рослин, а також позитивно впливають на склад ґрунту, повністю розчиняючись в ньому. Гумат калію є одним з зазначених добрив. Тому варто розглянути форми гумату калію та їх особливості.

Обробка гуматом калію рослин в комплексі з отрутохімікатами та мінеральними препаратами дозволяє в значній мірі зменшити кількість нітратів та отруйних речовин у рослині та, як наслідок, у врожаї.

Гумат калію, представлений на ринку України у двох препаративних формах:
Рідка (суспензія)
Суха (порошок, гранули, таблетки)

Рідкий гумат калію

Рідкий гумат калію це рідина темно-коричневого кольору. Гумат калію в рідкому вигляді легко засвоюється рослинами, має хорошу сумісність з основними мінеральними добривами та засобами захисту рослин, підвищуючи їх ефективність забезпечує зменшення витрат.

Рідкий гумат калію також найпростіший у використанні адже дуже легко відміряти необхідну кількість препарату для приготування робочого розчину чи бакової суміші.

Гумат калію саме в рідкій формі може мати найбільшу концентрацію високоактивних солей гумінових, фульвових та дикарбонових кислот в легкій формі з мікроелементами, наприклад як в органічному добриві «Українські гумати».

Рідкий гумат калію простий у використанні концентрований стимулятор росту, який збільшує врожай.

Простота застосування концентрованого гумату калію в рідкому вигляді безперечно оцінена представниками агропромислового комплексу. Також рідка препаративна форма гумату калію забезпечує найвищий рівень розчинності, що є важливою характеристикою при використанні обприскувачів. Так рідкий гумат калію ТМ «Українські гумати» піддається фільтрації 50 мікрон, тому препарат не засмічує форсунки обприскувачів.

Популярність цього різновиду гумату калію спричинена простотою застосування та беззаперечною стимулюючою дією.

Існують також і вимоги до зберігання рідкого гумату калію. Органічне добриво «Українські гумати» необхідно зберігати закритій тарі в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 0 до 40 °С, для уникнення випаду осаду. Термін придатності гумату калію ТМ «Українські гумати» – необмежений.


Сухий гумат калію

Гумат калію у вигляді порошку чи гранул часто не до кінця розчиняється, тому менше підходить для використання у промислових масштабах із застосуванням обприскувачів. Також складніше визначити точну необхідну дозу порошкоподібного/гранульованого гумату калію для підготування робочого розчину. Зберігання сухого гумату калію потребує підвищені вимогу до вологості повітря.

Таблетки з вмістом гумінових речовин також проблематично застосувати у значних масштабах. Проте всі види сухого гумату зручно використовувати у квітникарстві та невеликих присадибних ділянках. Адже втрачається вплив недоліків, які відчутні у великих масштабах (складність точного дозування, менша можливість забезпечення повної розчинності, нижча концентрація) та виходить на передній план можливість зберігання сухого гумату калію при від’ємних температурах.

Отже, обирати Вам які переваги для Вас найважливіші, а які недоліки – критичні.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>