Як правильно застосовувати гумат калію

Результат дії будь-якого препарату залежить від дотримання рекомендацій з врахуванням усіх особливостей його застосування. Так і з гуматом калію: результативність в підвищенні схожості культури, енергії проростання, в стимуляції росту, в підтримці рослин в умовах стресу та, як наслідок, в підвищенні врожайності залежить від правильного та своєчасного застосування гумату.


Правила та особливості застосування гумату калію: органічного добрива «Українські гумати»

 

Приготування робочого розчину з гуматом калію

Приготування робочого розчину бажано здійснювати безпосередньо перед внесенням.

1. Перевірка на сумісність при застосуванні гумату калію в бакових сумішах. 

Гумат калію ТМ «Українські гумати» сумісний з більшістю водорозчинних добрив, засобів захисту рослин та біопрепаратів. Рекомендуємо проводити перевірку на сумісність.

2. Приготування розчину

Після перевірки препаратів на сумісність можна розпочинати приготування бакової суміші (за умови приготування робочого розчину лише з гуматом калію перевірка на сумісність не потребується).

Для приготування бакової суміші у ємність з водою рекомендується додати, в першу чергу, гумат калію ТМ «Українські гумати», попередньо збовтавши (у розрахунку: 200 г/т насіння, 150 г/га по вегетації, 400 г/га по стерні). Після додавання гумату калію, воду необхідно перемішати до повного розчинення в ній препарату. Лише після цього додавати інші засоби, які були визначені для основного внесення. Це дозволить уникнути випаду солей в осад, в результаті хімічної реакції, наприклад, на кислотні продукти. 

Вимоги щодо жорсткості води. Гумат калію ТМ «Українські гумати» можна розчиняти у воді будь-якої жорсткості

Лужність води. При приготуванні бакової суміші (з препаратами антагоністами лужного середовища), рекомендується перевіряти лужність води у випадку високого її рівня, адже сам гумат калію має лужне середовище. Понижається лужність після розведення органічного добрива ТМ «Українські гумати».

Робочий розчин можна вважати придатним до використання у випадку, якщо вся суміш повністю однорідна і не має жодних відокремлень (осад чи згустки), що не розчиняються.


Особливості застосування гумату калію

Ознайомтесь з технологію застосування гумату калію ТМ «Українські гумати» детальніше по різним культурам ▼тут

Обприскування робочим розчином необхідно проводити в час помірної сонячної активності, для запобігання отримання опіків рослинами.

Для рівномірного внесення препарату, не бажано здійснювати обприскування за наявності сильного вітру (більше 5-6м/с), туману чи дощу (припинити обприскування за 2 години до дощу). 

Робочий розчин у вигляді бакової суміші з іншими ЗЗР зберігати не більше доби.


Характеристика Добрива органічного «Українські гумати»

Технічні умови: ТУУ 20.1-2163411174-001:2013

Свідоцтво про державну реєстрацію: Серія А №06042

Опис. Добрива органічні «Українські гумати» - це концентрований органічний стимулятор росту який містить концентрат солей гумінових та фульвових кислот, а також солі дикарбонових кислот і їх похідні та амінокислоти. Препарат має рідку препаративну форму темно-коричневого кольору.

Зберігання. Добрива органічні «Українські гумати» необхідно зберігати в закритій непошкодженій тарі в сухому місці без доступу прямих сонячних променів при температурі від 0 ºС до 40 ºС. За умови довгого зберігання препарату при від’ємних температурах можливий випад осаду. Зберігання при від’ємній температурі не впливає на діючу речовину препарату і його ефективність.

Транспортування. Допускається транспортування усіма видами транспорту, в транспортних засобах що забезпечують захист від попадання прямого сонячного світла. Не відноситься до небезпечних вантажів.

Клас небезпечності: 4 клас (безпечний для людини та навколишнього середовища).

При потраплянні в очі чи на шкіру, препарат необхідно змити водою, а при необхідності звернутись до лікаря.

Гарантійний термін зберігання: 24 місяці.

  Тара: 1кг, 5кг, 10кг.

Застосовуйте ефективне Органічне добриво «Українські гумати» ефективно!

Отримайте індивідуальну консультацію за номерами 

(067) 000-11-58(050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>