Гумат калію як стимулятор росту

Кількісні та якісні показники врожайності залежать від активності росту та розвитку рослини. Адже від показників вегетації залежить скільки врожаю може дати рослина та якої якості він буде.

Стимулятор росту гумат калію забезпечить підвищення якісних та кількісних показників врожайності.

Механізм дії гумату калію як стимулятора росту

Природні гумінові кислоти в ґрунті мають низьку біологічну активність внаслідок низької розчинності у воді. Тому в ґрунт необхідно вносити гумінові комплекси оброблені лужними агентами, що перетворює їх на водорозчинні солі. Після такої обробки в гумінових кислотах метали змінюються калієм. Таким чином нова речовина здатна пройти через мембрану клітини та потрапити в її середину. Отже новоутворені солі гумінових кислот в органічному добриві ТМ «Українські гумати» є високоактивними та здатні живити рослину зсередини.


Стимулююча дія гумату калію

Електрони молекул гумінової кислоти здатні акумулювати сонячну енергію, що дає змогу передавати її клітинам рослин, що активізує обмінні процеси як насіннєвого матеріалу так і рослин. Така дія органічного добрива ТМ «Українські гумати» стимулює проростання насіння та ріст рослин.

Здатність молекул солей гумінових кислот проникати в клітину та збільшувати проникну здатність мембрани клітин рослин:
 полегшує водонасичення та підвищує його рівень. Таким чином рослини потребують меншого рівня вологості для підтримання необхідного рівня росту, зростає посухостійкість.
 пришвидшує обмінні процеси, полегшує дихання та надходження поживних речовин до клітин. Такий вплив активізує потенціал рослини збільшуючи енергію проростання насіння та пробуджуючи активний ріст, розвиток кореневої системи та вегетацію рослин.
 забезпечує транспортування мікроелементів до клітин, що забезпечує покращення харчування та очищення рослин. Таким чином зменшується пригнічуючий вплив нітратів та росте поживна цінність плодів.


 Всі ці факторі в сумі забезпечують живлення, дихання, водонасичення рослини, що підвищує її стійкість, ріст та розвиток. Така дія органічного добрива ТМ «Українські гумати» дозволяє покращити розвиток та прискорити дозрівання плодів, таким чином збільшити врожайність, підвищити екологічність та якість врожаю.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>