Гумат калію стимулює імунітет рослин

гумат калію стимулює імунітет рослин гумат калію стимулює імунітет рослин

Пестициди, стрес, хвороби, несприятливі кліматичні умови, все це пригнічує ріст та розвиток рослин. Швидкість відновлення рослин після подібного стресу залежить також і від їх імунної системи. Саме тому необхідно застосовувати препарати, що активізують імунну систему рослини для боротьби зі стресом та пришвидшення процесу відновлення.

Гумат калію стимулює імунну систему рослин

Така здатність органічного добрива ТМ «Українські гумати» має високу актуальність для аграріїв в існуючих кліматичних та економічних умовах в Україні.

Механізм імуностимулюючої дії гумату калію

1. Розчин гумату калію з водою створює поживне середовище для рослин. Робочий розчин набуває структури та властивості «талої води», яка характеризується підвищеною здатністю проникати в клітини рослин та позитивно впливає на обмінні процеси між клітинами.

Однією з важливих функцій є здатність талої води до стимуляції імунної системи, що призводить до потужної активізації захисних механізмів рослини. Таким чином із застосуванням органічного добрива «Українські гумати» рослина стає більш стійкою до стресів хімічного чи кліматичного походження.

2. Здатність гумату калію за рахунок електронів акумулювати сонячну енергію та передавати її клітинам рослини забезпечує ріст енергетики клітин, що покращує обмінні процеси рослини. Таким чином інтенсифікується дихання, полегшується надходження поживних речовин, наслідком чого стає перехід біохімічного складу рослини на вищий якісний рівень.

Інтенсифікація обмінних процесів рослини органічним добривом ТМ «Українські гумати» дозволяє прискорити відновлювальні процеси при пошкодженнях рослини. Це збільшує час на ріст та розвиток рослини, що в свою чергу підвищує врожайність.


 Гумат калію підтримує імунітет рослин за рахунок:

 підвищення проникної здатності клітин рослин, а отже покращення їх живлення
 інтенсифікації обмінних процесів організму рослини
 підвищення енергії клітини
 інтенсифікація споживання вуглекислого газу (процесу фотосинтезу)
 покращення показників біохімічного складу рослини

Застосування органічного добрива ТМ «Українські гумати», забезпечить імуностимулюючу дію з активацією захисних функцій організму рослини. Така дія гумату калію знизить негативний вплив несприятливих факторів та зменшить часові витрати на відновлення рослин після стресів різного походження, що дозволить значно підвищити рівень врожайності (його кількісні та якісні показники, наприклад МТЗ).

 

Здорова рослина з міцним імунітетом від органічного добрива ТМ «Українські гумати» - запорука гарного врожаю.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>