Органічний гумат калію

Ведення 100% органічного господарства дає можливість отримувати продукцію кращу за якісними показниками вітаміновмісності та чистоти, які більше ціняться споживачами. Актуальність органічних продуктів швидко зростає, тому змушує аграріїв замислитись про застосування саме органічних засобів при обробці рослин.

До того ж підвищення рівня органічності ведення аграрної діяльності це піклування про навколишнє середовище та здоров`я споживачів продукції.

Гумат калію застосовується при вирощування органічної продукції

Органічне добриво ТМ «Українські гумати» має державну сертифікацію, яка свідчить, що даний препарат може використовуватись при вирощуванні за державними стандартами екологічно чистої продукції. Таким чином гумат калію виробництва ТОВ «Українські гумати» застосовується як сильний антистресант та стимулятор росту при вирощуванні органічної продукції.


Підвищення органічності ведення с/г діяльності за рахунок гумату калію

Гумат калію здатний зв`язувати важкі метали та шкідливі домішки, що унеможливлює їх засвоєння рослинами. Таким чином органічне добриво ТМ «Українські гумати» сприяє підвищенню чистоти води зі зменшенням потрапляння шкідливих речовин до клітин рослин. Така дія гумату калію сприяє зростанню екологічної чистоти зібраного урожаю та забезпечує захист рослин від викидів промисловості.

Гумат калію сприяє швидкому розкладанню отрут та пестицидів в ґрунті, що зменшує рівень їх потрапляння до рослини та знижує забрудненість ґрунту. Завдяки цьому органічне добриво ТМ «Українські гумати» сприяє зниженню стресу рослин, зменшує пестицидне та нітратне навантаження на рослин та ґрунт, тим самим зменшуючи вміст отрутохімікатів в плодах та підвищуючи рівень екологічності отриманого врожаю.

Надлишок алюмінію в ґрунті ускладнює засвоєння рослинами фосфору, що може призвести до послаблення імунітету та підвищує ризик захворюваності. Здатність гумату калію зв`язувати іони алюмінію в нерозчинні з'єднання, покращує харчування рослин фосфором.

 

Обирайте органічне майбутнє з органічним добривом ТМ«Українські гумати»

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>