Застосування гумату калію для успішного збереження озимих

Погодні умови останніх зим в Україні (морози без снігу, потепління посеред морозів, пізні заморозки весною) змушують аграріїв шукати нові рішення підготовки поля восени для збереження озимих посівів. Таким рішенням є органічне добриво ТМ «Українські гумати», яке стимулює ріст та розвиток рослин з підвищенням їх стійкості до несприятливих умов середовища.

Застосування гумату калію є ефективним для наступних озимих культур:
озима пшениця, просо та озиме жито
озимий ріпак
озима вика (горошок).

Застосування гумату калію для озимих

забезпечує ефективну адаптацію до нових та несприятливих погодних умов

Органічне добриво ТМ «Українські гумати» містить солі гумінових, фульвових та дикарбонивих кислот в комплексі з амінокислотами, мінералами та мікроелементами. Саме такий склад препарату забезпечує розвиток стійкості рослин до несприятливих факторів, що дозволяє підвищити врожайність.

Як підготувати посіви озимих, щоб зберегти рослини

Одним з найважливіших факторів збереження озимих посівів до весни є морозостійкість рослин, формувати яку потрібно ще з зерна.

1. Для засівання поля потрібно обирати якісний посівний матеріал озимої культури, якому підходитимуть характеристики ґрунту.

2. Не менш важливим є вибір комплексу препаратів для обробки насіння, адже це стартовий запас живлення рослини та її захист.

Рекомендуємо застосовувати гумат калію для обробки посівного матеріалу, щоб збільшити енергію проростання та покращити живлення рослин з перших днів росту. Таким чином Ви збільшуєте відсоток сходів та енергетичний запас рослини.

Застосування органічного добрива ТМ «Українські гумати» 200г на 1т насіння підвищує відсоток сходів на 10-20% порівняно з контролем.

3. Одним з найважливіших етапів підготовки озимих пшениці, жита, проса, ріпаку та вики до зими залишається обробка поля із застосуванням гумату калію. Таким чином:
- зростає морозостійкість рослини внаслідок підвищеної концентрації рослинного соку
- підвищується запас енергії та поживних речовин, який забезпечить швидке відновлення та ріст рослин весною

Саме тому, обробка поля гуматом калію восени збільшує шанси рослин пережити зиму та підвищує рівень запасів «будівельних» матеріалів рослин на весну, що не лише зберігає майбутній врожай, а й підвищує його!

Застосування органічного добрива ТМ «Українські гумати» забезпечить безболісну зимівлю озимого поля із швидким відновленням росту весною. Завдяки високій концентрації препарату витрати органічного добрива ТМ «Українські гумати» при обприскуванні становлять всього 150г/1га (від 23грн/га).

Збережіть Ваші озимі посіви економно!

Для замовлення та консультацій звертайтесь за телефонами:
(067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>