Фульвові кислоти незамінний компонент гумату калію

Солі фульвових та гумінових кислот в складі гумату калію створюють синергетичний ефект. Їхній вплив на рослину взаємодоповнюється, а ефективність дії цих солей підвищується в рази.

Що ж таке фульвові кислоти?

Фульвові кислоти входять до переліку гумінових речовин, а тому мають органічну природу. Вони є розчинними у вигляді як солей так і кислот. Вплив фульвових кислот на ґрунт, флору та фауну досліджували зарубіжні та вітчизняні науковці. Результатом досліджень став висновок, що фульвовові кислоти стимулюють ріст та розвиток рослин, адже їхня біологічна активність знаходиться на високому рівні.

Також варто зазначити, що фульвові кислоти та їх солі майже не накопичуються в ґрунті. Недостача фульвовових кислот, на даний час, найбільше відчувається на сільськогосподарських ґрунтах. Саме тому необхідно поповнювати їх запас, вносячи фульвовмісні препарати в ґрунт.

Основні властивості фульвових кислот

1 Фульвова кислота стимулює ріст рослин завдяки активізації їх живлення.

Фульвова кислота має здатність розділяти мінеральні поживні речовини на частини іонного розміру, що є найменшою формою мінералів. В такій формі рослини легко та швидко засвоюють елементи живлення. Фульвова кислота також має здатність легко проникати через клітинну мембрану завдяки низькій молекулярній вазі.

Таким чином фульвова кислота не тільки переводить мікроелементи в більш легкозасвоювану форму, а й доставляє поживні речовини до клітин рослин. Більш активне живлення рослин, яке забезпечує фульвова кислота, стимулює їх ріст та розвиток.

2 Детоксикація рослин

Фульвова кислота має здатність на хімічному рівні модифікувати вільні радикали, перетворюючи їх в нові з'єднання. Потрапляючи в клітину рослини фульвова кислота зв'язує радіонуклідні речовини. Таким чином зв'язані токсичні речовини виводяться з організму рослини. Це підвищує ефективність фульвової кислоти як стимулятора росту рослин.

3 «Пробудження» імунної системи рослин

Фульвова кислота здатна акумулювати фотонну енергію сонця, яка перетворюється в хімічну енергію потрапляючи в клітини рослини. Така додаткова енергія укріпляє клітини рослин та стимулює процеси життєдіяльності організму рослини в цілому, зокрема фотосинтез. Симуляція клітинного дихання призводить до активізації неактивних нейрофілів, що й «пробуджує» імунну систему рослини.

Отже, дія солей фульвових кислот разом із солями гумінових кислот забезпечує комплексний активізуючий вплив на рослину на всіх стадіях вегетації. Саме тому органічне добриво ТМ «Українські гумати» важливо застосовувати від обробки насіннєвого матеріалу, внесення по вегетації до підживлення ґрунту після збору врожаю.

Гумат калію – зірвіть джекпот врожаєм!

За консультацією та для замовлення звертайтесь за телефонами: 
(067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Більше про застосування органічне добриво ТМ «Українські гумати» дізнайтесь тут▼

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>