Передпосівна обробка насіння кукурудзи препаратами на основі гумату калію

Передпосівна обробка насіння кукурудзи є однією з надважливих складових процесу вирощування даної культури.

На даний час, саме 1) обробка насіннєвого матеріалу та 2) якість самого насіння закладає підґрунтя для майбутнього врожаю.

Селекційне насіння очищене від луски, від насіння бур’янів та інших домішок є однією з важливих основ для майбутнього врожаю кукурудзи. Однак, щоб підвищити схожість, витривалість цього насіннєвого матеріалу в стресових умовах, стимулювати розвиток кореневої системи, необхідно правильно провести передпосівну обробку насіння кукурудзи.

Обробка насіннєвого матеріалу стимуляторами росту, препаратами з мікро- та макроелементами в композиті з протруйниками в останні роки набирає популярності, адже ефективність такої обробки була неодноразово підтверджена великими показниками врожаїв на практиці.

Таким чином правильна передпосівна обробка насіння кукурудзи має складатись з:

1) Комплексного протруювання насіння кукурудзи. Це забезпечить захист насіння від хвороб та шкідників. Таким чином, значно зменшаться втрати посівного матеріалу, а кукурудза матиме захист від хвороб ще на етапі проростання.

2) Обробки насіння препаратами, що мають різносторонню стимулюючу дію.

Така обробка:
► підвищить рівень польової схожості
► сприятиме активному споживанню кукурудзою поживних речовин
► забезпечить розвиток міцної кореневої системи кукурудзи
► пришвидшить появу перших листків
► підвищить ефективність засобів захисту рослин
► зніме хімічний стрес від протруювання.

Такий позитивний результат забезпечують препарати з комплексом солей гумінових та фульвових кислот.

На даний момент на ринку України представлена велика кількість препаратів саме з такими діючими речовинами. Однак, при виборі високоефективного препарату, який би забезпечив підвищення врожаю, необхідно звертати увагу на відсоток вмісту солей гумінових та фульвових кислот, а також на інші складові, що можуть входити до таких препаратів.

Органічне добриво ТМ «Українські гумати» - це унікальний препарат на основі комплексу більше 60ти солей, основними з яких є гумінові (більше 11%), фульвові (до 5%) та дикарбонові кислоти з їх похідними. Також препарат «Українські гумати» містить амінокислоти та комплекс мікроелементів.

Прогресивні сільськогосподарські підприємства протягом багатьох років застосовують та на практиці доводять ефективність органічного добрива ТМ «Українські гумати». При застосуванні препарату протягом сезону отримують високі показники підвищення врожайності кукурудзи - до 20% із супутнім збільшенням якісних характеристик готової продукції, а саме ріст МТЗ, збільшення кількості та величини качанів тощо. Витрати концентрату складають всього 200г на 1 тону зерна. Дізнайтесь детальніше про технологію застосування препарату для кукурудзи ▼тут▼.

Передпосівна обробка насіння кукурудзи препаратом ТМ «Українські гумати» є ефективною інвестицією в майбутній врожай.

Почніть дбати про майбутній врожай ще до посівної!

Телефонуйте для замовлення чи за консультацією за телефонами:
(067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>