Увага! Знімаємо холодовий стрес гуміново-фульвовим добривом

Ріпак, ячмінь, озима пшениця страждають через непогоду… Нічні морози останніх днів не дають культурам активно розвиватися, листовий апарат рослин ушкоджується (листя жовтіє та/або скручується), кущення ячменю призупиняється, ріпак – стресує.

Однак, рослини мають дуже високу відновлювальну здатність. І наразі завдання аграрія допомогти посівам швидше відновитися та вийти зі стресу.

Для того, щоб МІНІМІНІЗУВАТИ ЗАГРОЗУ ПОШКОДЖЕННЯ РОСЛИН перепадами температур та ВИВЕСТИ РОСЛИНУ ЗІ СТРЕСУ пропонуємо препарат з антистресовою та стимулюючою дією -
Органічне добриво PROFESSIONAL ТМ «УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ».


Основа препарату висококонцентрована форма гумінових, фульвових та карбонових кислот, L-амінокислот та мікроелементів (  Солі гумінових кислот > 110г/л, Солі фульвових кислот > 40 г/л, Карбонові кислоти, Амінокислоти та Мікроелементи > 30 г/л, Калій в натур. величині > 30 г/л):

Доведено, що дія гуміново-фульвових препаратів (з високим вмістом солей гумінових кислот) сприяє активації в плазматичній мембрані рослини Н+-АТФази, яка є активною транспортною системою в рослині та забезпечує швидку адаптацію рослини до несприятливих умов.

Дія гумінових та фульвових кислот сприяє накопиченню рослиною органічних осмотично активних речовин, як цукри та амінокислоти, для нормалізації обмінних речовин в умовах холодового стресу і, відповідно, витривалості.

Амінокислоти L-ряду легко сприймаються рослинним організмом і швидко включаються в метаболізм та допомагають культурам швидко подолати стреси в перші дні після обприскування.


Обробіток багатокомпонентним препаратом PROFESSIONAL
«УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ»

активізує кореневий розвиток та розвиток бічних кореневих волосків
зміцнює імунітет рослин
стимулює синтез білків, вуглеводів
покращує живлення та засвоюваність елементів
завдяки    синтезу    альфа-амілази,    активації Н+-АТФази    підвищується  морозостійкість, істотно збільшується ріст, посилюється розвиток і енергія – рослина швидко відновлюється і йде в ріст.

Щоб мінімізувати втрати врожаю, СТИМУЛЮВАТИ ріст та ЗНЯТИ стрес застосовуйте органічне добриво PROFESSIONAL ТМ «УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ»!

Препарат УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ – 100% розчинний – ФІЛЬТРАЦІЯ препарату 50 мк. Номер свідоцтва державної реєстрації А № 06042.

 

Для консультацій звертайтеся (067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>