Українські гумати – безпечні для бджіл!

В наш час агрономи змушені застосовувати пестициди для захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб! Проте кожна пестицидна обробка для рослин є серйозним стресом, не говорячи вже про шкоду для людей, тварин та бджіл!

Щоб потурбуватися про подальшу активну вегетацію рослин та безпеку бджіл рекомендуємо разом з хімобробкою застосовувати препарат ПРОФЕШНЛ ТМ «Українські гумати».

Завдяки комплексу солей гумінових, фульвових, карбонових кислот, амінокислот та мікроелементів він виступає своєрідним реанімаційним комплексом для рослин, після якої спостерігається відновлення рослин у рості та розвитку вже за лічені години. Відновлення вегетаційних процесів супроводжується виведенням токсичних речовин з клітин рослини.

 

Крім того, завдяки буферним властивостям, препарат ПРОФЕШНЛ захищає від токсинів не лише рослини, але й бджіл, адже виведення токсинів з рослин зменшує рівень їх накопичення в нектарі та пилку.


Препарат ПРОФЕШЕНАЛ ТМ «Українські гумати» по класифікації ВООЗ відноситься до 4 класу – за гострою інгаляційною токсичністю можна охарактеризувати як БЕЗПЕЧНИЙ для людей, тварин та для бджіл.

Має всі документи, які підтверджують його безпечність та екологічність:
Свідоцтво про якість органічного добрива видане Міністерством аграрної політики та продовольства України Державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» ДУ «ДЕРЖГРУНТОХОРОНА».
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи затверджений Міністерством охорони здоров'я України державною санітарно-епідеміологічною службою.
Висновок ТОКСИКОЛОГО-ГІГІЄНІЧНОГО ЗВІТУ виданий Інститутом гігієни та екології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця МОЗ України .


Отож, препарат ПРОФЕШЕНАЛ ТМ «Українські гумати» є не лише безпечним, а й зменшує негативний вплив пестицидних обробок:

1. Ефективно знімає хімічний стрес, сприяючи швидкому відновленню метаболізму в клітинах рослин, підвищуючи цим ефективність обробки пестицидом.

2. Сприяє зменшенню рівеня токсичних речовин в зібраному врожаї, адже виведення токсинів запобігає їх накопиченню в рослині та в її плодах/зерні.

3. Обробка ґрунту сприяє пришвидшеному розкладанню пестицидів та стимулює розвиток колоній мікроорганізмів в ґрунті, зменшуючи екологічні наслідки пестицидних обробок.

Препарати ТМ «Українські гумати» - з турботою про рослини та
з любов'ю до бджіл!

Для замовлень та консультацій звертайтеся за телефонами:
(067) 000-11-58, (050) 928-40-34

 

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>