Живлення ґрунту запорука підвищення врожайності

Більшість проблем зі здоров’ям рослини напряму пов’язані зі здоров’ям ґрунту. Адже саме хворий ґрунт найчастіше є справжньою причиною хворобливого стану рослин, а не збудники хвороб та шкідники, на які даремно витрачають гроші для збереження життя хворих рослин.

Якісні показники сорту і виду будь-якої рослини такі, як посухо-, морозо-, зимо-, жаростійкість, стійкість проти хвороб та шкідників, природна здатність конкурувати за елементи живлення з бур’янами можуть НЕ проявлятися через відсутність відповідної кількості корисних мікроелементів в області ризосфери.

Ґрунт, а саме ризосфера ґрунту, можна сказати, виступає імунною системою рослин. Адже поява грибних чи вірусних захворювань – це наслідок хворобливого стану саме ґрунту.


Як мікроорганізми в ґрунті допомагають живленню рослин

Мікроорганізми, які розташовані в ґрунті, насичують рослини поживними елементами, які без діяльності мікроорганізмів були б недоступними для рослин. А рослини, в свою чергу, насичують ґрунт кореневими виділеннями, які є багатими на глюкозу, вуглець та інші речовини, які, в свою чергу, є доступними, поживними елементам для життєдіяльності бактерій.

Тобто, в прикореневій зоні (ризосфері) рослини і мікроорганізми обмінюються між собою елементами живлення – відбувається досить істотний вплив кореневих виділень на мікроорганізми ґрунту, які своєю чергою впливають на кругообіг елементів живлення в ґрунті, й отже, на кореневе живлення рослин.


Живлення рослини чи живлення ґрунту?

За допомогою інтенсивного мінерального живлення можна досягти високих врожаїв, проте такий підхід не є стабільним чи економічно вигідним. Руйнація системи «рослина – ґрунт – мікроорганізми» високими концентраціями мінеральних добрив, пестицидів, переущільненням шарів ґрунту, довготривалим триманням полів під чорними парами тощо, призводить до знищення родючості ґрунту.

Недарма світові тенденції направлені не лише на рослину, але і на ґрунт, тобто як на «живлення рослини», так і на «живлення ґрунту».

На сьогодні, найкращим продуктом для покращення ризосферний процесів та підвищення метаболічної активності ґрунтової мікробіоти є препарат ГК-17 торгівельної марки УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ.

Застосування препарату ГК-17 дасть можливість підвищити ефективності кореневих та ризосферних процесів, що беруть участь у мобілізації та поглинанні поживних речовин культурами, а не базуватися виключно на високих нормах використання мінеральних добрив.


Застосування препарату на основі гумату калію ГК-17

Рекомендовано застосовувати препарат ГК-17 перед мілкою оранкою чи дискуванням, а також вносити з іншими ґрунтовими добривами для підсилення дії останніх.

Вносити у ґрунт препарат ГК-17 у нормі:
500 г на 1 га при кожній механічній обробці ґрунту
400 -500 г при ґрунтовому внесенні під час вегетації
800-1000 кг при осінній разовій обробці ґрунту

При внесенні у ґрунт до висіву чи посадки або під час – норма збільшується в 3-4 рази.

Для консультацій та замовлень звертайтеся (067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ґрунтове добриво ГК-17 ТМ «Українські гумати» покращує фізичні, хімічні та біологічні властивості ґрунту та виконує протекторну функцію. Більше про переваги, норми внесення та результати застосування препарату читайте тут»»»

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>