Прибуток там де Українські гумати

Органічні добрива УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ – це висококонцентровані професійні добрива з комплексом солей гумінових, фульвових та карбонових кислот, амінокислот та мікроелементів.

Добрива виготовлені на основі гумату калію підвищують врожайність та є активними стимуляторами вирощування і повноцінного розвитку сільськогосподарських культур. Це відбувається завдяки тому, що покращується проникність клітинної мембрани рослин та процес синтезу активних компонентів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

 В результаті обробки рослин добривами на основі гумату калію зміцнюється імунітет рослин, підвищується стійкість до захворювань та різних стресових факторів навколишнього середовища, зокрема, стійкість до явищ посухи або перезволоження, заморозків та надвисоких температур тощо.
 Завдяки дії гумату зміцнюється коренева система рослин та поліпшуються обмінні процеси, тому рослина отримує більше необхідних для росту та розвитку корисних речовин з ґрунту.
 Базовий інгредієнт гумату – калій – потрібний для оптимального розвитку будь-якої рослини: сприяє швидкому утворенню білка, робить тканини більш міцними та підвищує активність ферментів.
 Застосування гумату калію стимулює процес розвитку, тому забезпечується більш рясне цвітіння та зав’язування плодів.
 Завдяки нормалізації обміну речовин та надходженню більшої кількості корисних елементів, підвищується якість та енергетична цінність вирощеної продукції.
 Гумат калію сприяє поліпшенню родючості ґрунту, оскільки прискорює появу перегною, виводить з ґрунту шкідливі речовини, нейтралізує підвищену вологість та засоленість. Особливо його радять застосовувати на "важкому" ґрунті, щоб полегшити рослинам процес отримання корисних макро- та мікроелементів.
 Внесення гумату калію допомагає істотно знизити внесення мінеральних добрив.

ОБИРАЙТЕ ГУМАТИ ПРАВИЛЬНО

Головне в основі будь-якого препарату – це його склад, концентрація діючих речовин та їх біологічна активність. Також в препаратах на основі гумінових кислот можуть бути представлені додаткові комплекси активних речовин, що підвищують ефективність цих добрив. До них належать такі необхідні аміноксилоти, фульвові та карбонові кислоти, фітогормони, органічні кислоти тощо.

Аби бути впевненим у якості та безпеці препаратів треба перевіряти, щоб гумат калію мав постійну державну реєстрацію та документи, що підтверджують його екологічну і токсикологічну безпеку та біологічну ефективність.

Саме комплекс документів дає додаткову гарантію, що вміст у препаратах гумінових та інших активних речовин відповідає заявленим характеристикам.

Також треба звертати увагу на розчинність всіх компонентів гуміновмістних препаратів, адже саме повна розчинність забезпечує безперебійну роботу обприскувальних систем.

! Препарат УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ – 100% розчинний – ФІЛЬТРАЦІЯ препарату 50 мк.

Вже більше 7-ми років добрива органічні ТМ «Українські гумати» показують такі показники підвищення врожайності: зернові – на 5-21%, олійні – на 8-32%, кормові та технічні – на 6-19%, овочеві – на11-50%. 

Лабораторний контроль якості на кожному етапі технологічного процесу (вхідний контроль сировини на вміст біологічно активних речовин, внутрішній контроль у власній лабораторії, контроль якості готової продукції у незалежних акредитованих лабораторіях) забезпечує стабільну високу якість готового продукту. 
Номер свідоцтва державної реєстрації А № 06042. 

УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ – це професійне рішення для: 
 стимулювання росту;  
 пртужного зняття всіх видів стресу;  
 корегування нестачі елементів живлення. 

Працюємо, щоб збільшити Ваш врожай!
Для додаткових консультацій та замовлень: (067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>