Як правильно вибирати гумат

1. Вартість обробки 1 га коливається в межах 9-50 грн / га. Вона залежить від норми внесення на гектар і вартості препарату. Оскільки в рідких препаратах, представлених на ринку, вміст гумінових кислот коливається в межах 2-18%, то і норма внесення становить 0,5-2 л / га при ціні 30-100 грн / л.
Вугільні гумати містять більше 80% гумінових кислот і мають норму внесення 50 г / га, що становить менше 10 грн / га. Тому перед покупкою підрахуйте кількість і вартість діючої речовини в препараті, щоб не платити «за воду».


2. На якість внесення гуматів впливає їх розчинність. Не всі як сухі, так і рідкі гумати розчинні на 100%. Рідкі гумати після промерзання дають осад, який забиває форсунки. Перед покупкою поцікавтеся розчинністю вподобаного вам гумата у тих, хто їм вже користувався.


3. На ефективність внесення гуматів впливає біологічна активність складових речовин. Чим більше біологічно активні гумінові кислоти, що входять до складу препарату, тим більше вони впливають на підвищення врожайності та якість продукції. Біологічна активність, у свою чергу, залежить від сировини, з якої видобуваються гумати. Це може бути сировина, що містить як природні гумінові кислоти - гній, компост, сапропель, торф, буре вугілля, так і штучні гуміноподобні речовини, вироблені з побічних продуктів лісопереробної та паперової промисловості. Гумати, утворені природним шляхом, більш активні і сильніше, ніж хімічно синтезовані, впливають на рослину. Активність їх тим вище, чим довше проходив процес гуміфікації органічного матеріалу. Вона зростає від компосту (період гуміфікації 3-12 міс.) До бурого вугілля (70 млн років). Перевірити активність гуматів дуже просто: зробіть у господарстві контрольні обробки різними препаратами.


4. Не останню роль у виборі гуматов грає і основа солі - натрій або калій. Кожному агроному відомо, що надлишок натрію призводить до зменшення надходження калію в клітину. Це елементи-антагоністи. Для нормалізації фізіологічних процесів і протидії стресам клітинам рослини насамперед потрібен калій. Тому гумати калію ефективніше, і саме вони використовуються в рослинництві.


5. Транспортування та зберігання препарату. Гумати випускаються у вигляді розчинів, паст і порошку. Купуючи гумати в порошку, ви перевозите концентроване діюча речовина з вмістом солей гумінових кислот більше 80%, а не воду, що вимагає значно менших витрат. З зберіганням сухих гуматов взимку проблем не виникає, на відміну від рідких продуктів.


Що ж робити?


Можна економити гроші на гуматами, втрачаючи при цьому у багато разів більше, або економити, використовуючи гумати, підвищуючи тим самим врожайність, якість продукції, скорочуючи витрати і вирішуючи загострюються з кожним роком проблеми. Висновок - напрошується сам, а вибір - за Вами!

Оцініть матеріал!
(30 голосів)
Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 239 70 53
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди вам раді! .
Отримати консультацію онлайн >>>