Гумат калію склад та діюча речовина

На ринку представлено сотні гуматів калію в рідкому, порошкоподібному стані у вигляді концентрату та емульсії.

 
► Найбільш зручними у використанні вважаються гумати калію в рідкому стані. Вони дозволяють з легкість приготувати робочий розчин в необхідній кількості та винести його в ґрунт або на рослину звичайними оприскувачами.
Крім того, необхідно звертати увагу на розчинність рідких гуматів, адже наявність сухих залишків може забивати форсунки оприскувачів та виводити зі строю обладнання.


 ► Розчинність гуматів повинна сягати більше 99%!


Основною діючою речовиною в гуматах є вміст солей гумінових та фульвових кислот, адже саме вони активізують обмінні процеси в рослинах, підвищують польову схожість, прискорюють дозрівання та зменшують вплив від негативних факторів , таких як засуха, мороз. Перезволоження або спека, а також негативні наслідки від застосування засобів захисту рослин.


► Саме вміст солей гумінових та фульвових кислот і дає гарантію того, що обробка гуматами калію буде ефективна та дієва протягом сезону!Тому необхідно звертати увагу на склад гуматів калію, вміст солей як гумінових, так і фульвових, а також їх концентрацію у сухій речовині. Чим більше біологічно активні гумінові кислоти, що входять до складу препарату, тим більше вони впливають на підвищення врожайності та якість продукції.


Гумат калію з мікроелементами


Не менш важливою характеристикою є вміст в гуматах калію мікроелементів! Адже мікроелементи в гуматах додатково збагачують рослину корисними елементами та пришвидшують зріст, підвищують стресостійкість та врожайність.


Більше 100 аграрних підприємств України активно використовують та рекомендують в якості найбільш ефективного препарату гумати калію торгової марки «Українські гумати».


 

Гумат калію ТМ "Українські гумати" відповідає ВСІМ необхідним вимогам до органічних добрив, які забезпечують приріст врожайності до 150% та підвищують рентабельність бізнесу:


► гумат калію ТМ «Українські гумати» містять рекордний вміст солей гумінових та фульвових кислот (більше 70%)

► завдяки спеціальній технології та оптимальному процесу гуміфікації бурого та торф’яного вугілля мають найвищу активність діючих речовин в порівнянні з товарами-конкурентами

► додаткове збагачення мікроелементами гумату калію ТМ «Українські гумати» в поєднанні основними діючими кислотами, дозволяють мікроелементам знаходитися в органо-мінеральній формі та легко засвоюватися рослинами

► Українські гумати 100% розчинні у воді. Тому їх внесення є легкодоступним та не має негативних наслідків (НЕ забивають форсунки обприскувачів, та НЕ виводять обладнання зі строю).Купити гумат калію з мікроелементами ТМ «Українські гумати» - легко!


Досить зателефонувати за номером +38 (067) 000-11-58 або +38 (050) 928-40-34 або замовити зворотній дзвінок ▼тут▼ на сторінці та ми відправимо Вам продукцію в той самий день безкоштовно*


*Безкоштовна доставка від 5 кг.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>